C- ja D-tytöt 2006-07


Ylärivi: Teea-valkku, Leena-valkku, Iiris, Laura, Tytti, Juulia, Salla, Janica, Marika, Noora, Irina-valkku
Keskirivi: Katri, Anni, Roosa, Hele, Unna, Sanna, Malla
Alarivi: Vilma, Regina, Eeva, Riikka, Anniina, Janni, Janina
Kuvasta puuttuu: Essi, Erika, Emmi, Nina, Laura, Aija, Milja, Katariina ja Oona

Kaikki tytöt ovat tervetulleita iloiseen joukkoomme, taitotasosta riippumatta. Pyrimme tarjoamaan kehittävän ja hauskan harrastusympäristön niin vasta-alkajille kuin kokeneemmillekin pelaajille.

Joukkueenjohtajat
Kalle Tilli (peliyhteyshenkilö/D-tytöt)
kalle.tilli@luukku.com
040 5911253

Juha Partanen (peliyhteyshenkilö/C-tytöt)
juha.m.partanen@helsinki.fi
040 5366157

Valmentajat
Leena Hirvonen (vastuuvalmentaja)
leena.hockey@elisanet.fi
044 3243653

Irina Aho
irina.aho@gmail.com
044 5189093

Teea Tikka
teea.tikka@netti.fi
044 3324391

Maalivahtivalmentajat
Mikko Pietilä
mikko.pietila@tikkurila.fi

Ilkka Seppä
ilkka@triplan.fi

Huoltaja/Rahastonhoitaja
Ahti Kaukonen
ahti.kaukonen@netti.fi
050 5452462

Huoltaja
Eevi Rikkonen
eevi.rikkonen@kolumbus.fi

qJos olet kiinnostunut toiminnasta, ota yhteyttä!

Kaikki tervetulleita kokemus/taitotasosta riippumatta. Pyrimme tarjoamaan kehittävän ja hauskan harrastusympäristön niin vasta-alkajille kuin kokeneemmillekin pelaajille.