97

Joukkueen omat kotisivut

Joukkueen toiminnassa on tällä hetkellä mukana hieman alle 30 innokasta pelaajanalkua vanhempineen. Muutamalle tulokkaalle on vielä tilaa. Harjoituksissa opettelemme jääkiekkoilun perusteita pääpainona luistelutaito sekä yhteisten pelisääntöjen noudattaminen. Harjoittelemme 2-3 kertaa viikossa Myllypurossa ja Malmilla. Lisätietoja toiminnasta saa joukkueenjohtajalta ja joukkueen omilta nettisivuilta (oheinen linkki).

Yhteystiedot:

Joukkueenjohtajat

Sarah Savolainen p. 040 744 5959, sarah.savolainen@netti.fi
Virpi Saarikettu p. 040 750 4891, virpi.saarikettu@luukku.com

Talousvastaava Harri Hokkanen
Osoite Riihikallionpolku 2, 01100 Itäsalmi
Puhelin 050 379 4099
e-mail harri.hokkanen@borealisgroup.com

Vastuuvalmentaja
Jari Paaso, 050 5647101, jari.paaso@gmail.com

Valmentaja Juha Hauhia
Osoite Hallainvuorentie 5 B 6, 00920 Helsinki
Puhelin 040 587 1899
e-mail juhauhia@welho.com

Huoltajat 

Vesa Perkola
Osoite Savelantie 8 f 58, 00720 Helsinki
Puhelin 050 303 5865
e-mail melto.perkola@kolumbus.fi

Harri Mantila
Osoite Laajasalonkaari 38 A, 00840 Helsinki
Puhelin 040 511 6593
e-mail harri.mantila@kolumbus.fi